Fani Widzewa przekazali 5 tys. podpisów pod referendum
24 czerwca 2013, 21:57 | Autor: RyanKomisarz Wyborczy Łodzi otrzymał w dniu dzisiejszym podpisy od komitetu „Ratujmy Nasze Miasto” pod referendum o odwołanie Prezydent Hanny Zdanowskiej oraz Rady Miasta. Swoje listy z podpisami przekazali także kibice Widzewa, którzy od ponad miesiąca kompletowali dokumenty.
Fani postanowili zebrać podpisy, gdyż ich zdaniem Hanna Zdanowska nie wywiązała się z obietnic przedwyborczych dotyczących rychłej budowy nowego stadionu dla Widzewa, a także doprowadziła do szeregu innych zdarzeń, które w ocenie kibiców uniemożliwiają dalsze jej urzędowanie na stanowisku prezydenta.
Aby do właściwego referendum doszło, komitet zebrać musiał minimum 58 tysięcy ważnych głosów. Pięć tysięcy przekazali kibice RTS-u.
Jednocześnie, o czym informowaliśmy wielokrotnie, dały czas trwa zbiórka podpisów po obywatelskim projektem uchwały. Więcej o tej sprawie możecie przeczytać TUTAJ







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska