Firma MARCZAK dalej z Widzewem !
27 lipca 2013, 09:39 | Autor: karolinkaPo nawiązaniu współpracy z firmą Ecorson, zajmującą się produkcją oraz sprzedażą farb dekoracyjnych i stiuków, mamy dla Was kolejną dobrą sponsorską wieść. Otóż firma „marczak” – producent wysokiej jakości dzianiny poinformowała iż w bieżącym sezonie będzie kontynuowała współpracę z Widzewem. Mało tego, łódzka firma zdecydowała się zwiększyć swoje zaangażowanie finansowe w drużynę z al. Piłsudskiego.
– W ciągu ostatnich pięciu lat przekonaliśmy się, jak duże korzyści niesie za sobą współpraca z Widzewem. Podstawowym celem każdej firmy jest promocja marki, a więc dotarcie do jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Za pomocą widzewskich kanałów komunikacji z kibicami można zaistnieć w świadomości wielu tysięcy osób, w zależności od wybranej formy promocji. Tym samym chcemy w dalszym ciągu osiągać korzyści z siły reklamowej Widzewa – mówi Krzysztof Marczak, właściciel firmy „marczak”.
– Cieszy nas to, że oferta biznesowa klubu spotyka się z uznaniem naszych partnerów. Ważne jest również to, że firma „marczak”, która jest z nami od wielu lat postanowiła zwiększyć swoje zaangażowanie finansowe w Widzew. Zachęcamy inne łódzkie firmy, aby poszły tą drogą – mówi Michał Kulesza, Członek Zarządu RTS Widzew Łódź S.A.
Firmy, które zainteresowane są dołączeniem do grona partnerów Widzewa mogą kontaktować się z klubem pod adresem e-mail: [email protected].







Lech Poznań
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Śląsk Wrocław
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Piast Gliwice
Cracovia
Korona Kielce
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn