Futsal: Porażka widzewiaków w Opolu
5 września 2022, 15:14 | Autor: Bercik
Drugie spotkanie w futsalowej Ekstraklasie rozegrali wczoraj piłkarze Widzew Łódź Futsal. Choć łodzianie prowadzili w tym meczu, finalnie lepsza okazała się drużyna Dreman Opole Komprachcice.
Spotkanie drugiej kolejki zaczęło się fantastycznie dla widzewiaków! Już w ósmej minucie na prowadzenie gości wyprowadził Viacheslaw Kozhemiaka. Radość łodzian nie trwała jednak długo. Minutę później gospodarze doprowadzili do wyrównania po bramce Roberto Danielsena. Kilka chwil później było już 2:1 dla Dremana, a tym razem na listę strzelców wpisał się Vadym Ivanon.
W drugiej części spotkania widzewiacy próbowali odrabiać straty, ale nie udawało im się pokonać bramkarza Dremana. Końcówka meczu należała jednak do gospodarzy. Pierw w 34. minucie bramkę zdobył Kamil Kucharski, a tuż przed końcową syreną wynik ustalił Denys Blank.
Kolejne spotkanie zawodnicy Marcina Stanisławskiego rozegrają już w sobotę, 10 września. Przeciwnikiem widzewiaków będzie stołeczna Legia Warszawa Futsal. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 w hali przy ul. Małachowskiego.
Dreman Opole Komprachcice – Widzew Łódź 4:1 (1:1)
9′ Danielsen, 13′ Ivanov, 34′ Kucharski, 40′ Blank – 8′ Kozhemiaka
Opole:
Burduja – T. Czech, Elsner, Ivanon, Kucharski
Rezerwowi: Budych – Blank, P. Czech, Felipe, Danielsen, Makowki, Brayan, Szypczyński
Widzew:
Słowiński – Bernardes, Dudek, Kozhemiaka, Pautiak
Rezerwowi: Schmidt – Gąsior, Góralczyk, Krawczyk, Marciniak, Panasenko, Stanisławski
Żółte kartki: Burduja, Blank – Krawczyk
Sędziowie: Dawid Konieczny, Jakub Orliński, Aneta Klimek
foto: Kinga Sałata / www.facebook.com/WidzewFutsal







Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Cracovia
Korona Kielce
Wisła Płock
GKS Katowice
Radomiak Radom
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Piast Gliwice
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Broń Radom
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Głowy do góry , w sobotę macie hale w komplecie na mecz z cweLami !! Hala odleci , a Wy macie tylko to wygrać. Sobota godzina 19 WIDZEW – legia :D WSZYSCY NA CZERWONO !!!
Można już kupować bilety na legię !
Tak od wczoraj już są w sprzedaży
Będzie mobilizacja kibiców na ten mecz ??