Gach już trenuje z nowymi kolegami
18 lutego 2021, 18:54 | Autor: Kamil
Przedostatni trening przed meczem z Koroną Kielce odbyli dziś piłkarze Widzewa Łódź. W zajęciach w ośrodku przy ul. Małachowskiego wzięło udział dwudziestu czterech graczy, a wśród nich był pozyskany dzisiaj z Podbeskidzia Bielsko-Biała Kacper Gach.
Dla lewego obrońcy był to pierwszy kontakt ze swoją nową drużyną. Zawodnik nie został jeszcze zgłoszony do rozgrywek, ale można przypuszczać, że stanie się to w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin i Gach będzie do dyspozycji Enkeleida Dobiego na spotkanie z Koroną. Wciąż niepotwierdzony do gry jest również Brazylijczyk Caique.
W dzisiejszych zajęciach na Łodziance nie uczestniczył już Robert Prochownik, który wypożyczony został do Sandecji Nowy Sącz. Pozostali członkowie pierwszej drużyny, z wyjątkiem kontuzjowanych Miłosza Mleczki oraz Petara Mikulicia, ćwiczyli na pełnych obrotach. Ostatni trening widzewiaków zaplanowano na jutro, tym razem na stadionie.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Gdzie podziewa się Arkadiusz Stolarek? Bardzo lubiłem Jego prowadzenie programów i meczy.
Przecież nigdzie nie zniknął.
Ciekawe czy będzie zdolny do gry bo podobno złamana kość nosowa
To kompletna bzdura.
Jest na Transfermarkt: „Złamanie kości nosowej. Termin powrotu nieznany”. https://www.transfermarkt.pl/kacper-gach/profil/spieler/514939
No właśnie – ale to bzdura :)