GKS – Widzew (bramki)

19 września 2021, 16:15 | Autor:

Dwie bramki padły w dzisiejszym meczu pomiędzy GKS Tychy a Widzewem Łódź. Wynik dla gości otworzył Karol Danielak, jednak w samej końcówce do remisu doprowadził Łukasz Grzeszczyk. Spotkanie zakończyło się więc podziałem punktów.

Transmitująca zawody stacja Polsat Sport przygotowała już zapis wszystkich zdobytych dzisiaj bramek. Materiał można obejrzeć poniżej.

13 komentarzy
Noname
2 lat temu

Fajna ta pierwsza połowa. Nie rozumiem tylko, dlaczego kompletnie stanęliśmy w drugiej części. To wyglądało jakby obrona przykleiła się do naszej 16stki i nawet zachęty Trenera nie pomogły ruszyć się piłkarzom z tego miejsca. Przestaliśmy biegać. Zaczęliśmy włóczyć piłkę przy nodze zamiast ją szybko rozgrywać. Tanżyna fajny chłopak charakterny, ale czasem mi się wydaje, że ma problemy ze wzrokiem, a dokładnie z widzeniem głębi i nie potrafi przez to ocenić odległości. Poza tym w obronie (nie zawsze obrońcy), wybijaliśmy piłkę od razu pod nogi rywala. Jeszcze jakby to było na połowę przeciwnika, ale nie. Podawaliśmy im w naszym polu karnym… Czytaj więcej »

Last edited 2 lat temu by Noname
AndrzeJ
Odpowiedź do  Noname
2 lat temu

Przy takiej skuteczności na wyjazdach spadniemy zaraz na 4-5 miejsce, bo u siebie też zdarzy się jakaś wpadka raz na kilka meczów. Przez następne 9 kolejek możemy zdobyć np. 6 pkt u siebie (4 mecze) i 5 na wyjeździe (5 meczów) co da nam tylko 11 pkt. Teraz zdobyliśmy w 9 meczach 20 ale tak różowo nie będzie w następnych kolejkach i zaczną się nerwy. Dlatego takich meczów nie można remisowac.

2 lat temu

Przy jakiej skuteczności mianowicie ? Jedna wygrana 2 remisy i porażka. Jak taka średnia utrzymany na wyjazdach to szanse na awans bezpośredni będą . Poza tym Rękę trenera już widać a pełnię jego możliwości i naszej drużyny zobaczymy na wiosnę. Sporo graczy dołączylo za późno nie są zgrani nie mieli formy. Zobaczycie co Letniowski Tetteh Nunes czy Villaneva będą wyprawiać na wiosnę o ile kontuzję ich ominą w zimie. Montini niewiadoma jak dla mnie ale zobaczymy co z niego Niedźwiedź wyciśnie. Przestancie kurwa narzekać bo jest bardzo dobrze a może być tylko lepiej.

Arcodinho
2 lat temu

Człowieku ale nie ma presji pt „Ekstraklasa albo śmierć” jak spadniemy na miejsce barażowe to trudno taki jest sport,ty już z góry wszystko wiesz jak taki prorok jesteś albo jasnowidz to zacznij grać w totka.

Kibic W
2 lat temu

Tym bardziej, że rywale powinni być zmęczeni po poprzednim meczu .
Ech z jednej strony wielka szkoda …
Ale z drugiej jak czytam już te przewidywania zwycięstw ze wszystkimi i wszędzie to może dla części kibiców to otrzeźwienie się przyda .
Powoli, jeszcze zespołu na ekstraklasę nie mamy ci nie znaczy ze za kilka miesięcy nadal nie będziemy mieli !

Tomek 66
2 lat temu

A ja mecz z Tychami oceniam pozytywnie. Mecz wyrównany, wynik sprawiedliwy. Pierwsza połowa – nasza przewaga, druga – ich. Oczywiście, szkoda straconej bramki w końcowce. Uważam, że w tej chwili Tychy są drugą siłą w naszej lidze po rzecz jasna Widzewie. Zobaczcie jak naszą drużynę komplementował Grzeszczak w wywiadzie dla Polsatu. To o czymś świadczy.
Powiem Wam w tajemnicy – sytuacja w ŁKS jest bardzo trudna. Salski już nie długo może stracić swój biznes, który ich finansuje. Coś o tym wiem… Także w Łodzi już wkrótce tylko RTS!

Roberto
Odpowiedź do  Tomek 66
2 lat temu

Oby

Noname
2 lat temu

Jednakże w pierwszej połowie tyszanie nie wyglądali jakby stanęli i nie chciało im się grać tylko byli po prostu słabsi. W drugiej połowie po bramce Widzewiacy dosłownie stanęli. Jakby zapomnieli taktyki przekazywanej im za Niedźwiedzia, a nagle przypomniała się gra z poprzednich sezonów. Ktoś im cofnął aktualizację :D. Dlatego ten remis boli. Jakby Tychy postawiły wysoką poprzeczkę to jeszcze spoko, ale ten mecz był do wygrania bez problemów. Wystarczyło robić swoje, to o co prosił ich trener. Mnie jakoś sprawy ŁKS nie obchodzą, Jestem raczej fanem Widzewa niż antyfanem sąsiadów. Podejście antyfanów można było zobaczyć dzisiaj. Dopingu prawie wcale, a… Czytaj więcej »

Mala.
2 lat temu

I za to palenie flag i szalików przez debilnych kibicow GKS trzeba będzie pomyśleć jak na to zareagować . Można by pomyśleć o znalezieniu sponsora lub zabrać kasę na dodatkowa nagrodę dla piłkarzy naszej drużyny ( od kibicow ) na mecz rewanżowy z Tychami i wreszcie im utrzeć nosa. To musi ich zaboleć.

Mar
Odpowiedź do  Mala.
2 lat temu

Ty weź się przeczytaj jeszcze raz i powiedz o co ci chodzi. Po wtóre to palili kibice zza torów, po trzecie co ma zbieranie pieniędzy na nagrody dla piłkarzy za palenie flag przez kibiców.

goldi70
2 lat temu

Takie mecze jak dzisiejszy z pewnością jeszcze się Nam przydarzą. Jest w tym jeden pozytyw. Nasi nie obrosną w piórka i nie zaczną myśleć, że liga jest Ich. Co by nie mówić powodów do zmartwień jak na razie nie mamy. Jak nie będzie gorzej to wszyscy będziemy się cieszyć. Należy dalej dać trenerowi spokojnie pracować i nie marudzić po jednej przegranej czy remisie. A Tychy moim zdaniem szybciej awansują niż daj-daje dworcowe.