I. Rondić: „Chcę po prostu grać i strzelać gole”

1 października 2023, 11:00 | Autor:

W drugiej połowie meczu z Piastem Gliwice na boisku pojawił się Imad Rondić. Napastnik zaprezentował się z dobrej strony, gdyż udało mu się trafić do siatki. Co powiedział po zakończeniu spotkania?

Bramka w meczu z Piastem była pierwszą, zdobytą w oficjalnym meczu przez bośniackiego napastnika. „Oczywiście, że czuję się dobrze strzelając gole, ale jeszcze lepiej smakują one, gdy wygrywasz, bo wtedy możesz cieszyć się w pełnie z trafienia razem z drużyną” – ocenił 24-latek.

W drugiej części meczu widzewiacy zdecydowali się na grę dwoma napastnikami. Bośniakowi towarzyszył Jordi Sanchez.We wcześniejszych wywiadach już podkreślałem, że bardzo lubię grać razem z Jordim, bo razem potrafimy narobić rywalom niemałych problemów. W następnym meczu on nie zagra, ale ja nie czuję rywalizacji między nami – myślę, że wspólnie sprawiamy, że każdy z nas staje się lepszy” – podkreślił napastnik RTS.

W następnym meczu ze Stalą Mielec z powodu nadmiaru kartek Sanchez będzie musiał pauzować. „Jeśli chodzi o następny mecz – w sumie nie mogę powiedzieć, że na pewno zagram, bo to decyzja trenera. Jeśli jednak dostanę szansę, wykorzystam ją w stu procentach. Chcę po prostu grać i strzelać gole” – zakończył Imad Rondić.

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAWSZE TYLKO WIDZEW
9 miesięcy temu

„Chcę po prostu grać i strzelać gole”. Genialny plan w swojej prostocie. Tylko go realizować,przecież wszyscy tego właśnie oczekujemy.A swoją drogą, ile ja już przez te wszystkie lata kibicowania Widzewowi, takich, lub podobnych deklaracji piłkarzy słyszałem.

mirson
Odpowiedź do  ZAWSZE TYLKO WIDZEW
9 miesięcy temu

Wiesz jaka jest różnica miedzy teraz a kiedyś? teraz za dużo gadają, a kiedyś nie gadali tylko grali i strzelali.Pozdrawiam. Tylko Widzew RTS !

Janusz
Odpowiedź do  mirson
9 miesięcy temu

Różnic jest o wiele więcej, można by długo mówić na ten temat.

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Odpowiedź do  mirson
9 miesięcy temu

Zgadza się, masz kolego całowitą rację. A w ogóle wystarczy spojrzeć na miejsce w tabeli, i wtedy widać, ile takie gadanie jest warte.Pozycja w lidze mówi sama za siebie. Słowa to teoria, a realne wyniki to praktyka. Często jedno z drugim nie idzie w parze. Również pozdrawiam.

Last edited 9 miesięcy temu by ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Ja 1910
Odpowiedź do  ZAWSZE TYLKO WIDZEW
9 miesięcy temu

Ale co On ma powiedzieć ? Coś w stylu „lubię sobie pograć w piłkę, wezmę co miesiąc niemałą wypłatę za to, że się pobawię na boisku w piłkarza, a czy strzelę czy nie, to kto to by na to patrzył, liczy się zabawa”. Wątpię czy wtedy każdy by chwalił za wypowiedź.

RTS SZCZECIN
Odpowiedź do  ZAWSZE TYLKO WIDZEW
9 miesięcy temu

Sanchez mimo tego, że jest pół piłkarzem i aktorem to i tak Rondicia rozkłada na łopatki. Takich mamy asów,panie W….. Fujarek,jebana pało

Napletek
9 miesięcy temu

Sanczez jest tak drewniany że szok. Poza szybkością zero atutów.

ZZZZZZZZZZZZ
Odpowiedź do  Napletek
9 miesięcy temu

Jestes dziurawy jak Twoj napletek

RTS SZCZECIN
Odpowiedź do  ZZZZZZZZZZZZ
9 miesięcy temu

Ty przynajmniej napletka nie masz

Steve80
9 miesięcy temu

Imad dostałeś szansę od samego Jordiego, aby zdobyć zaufanie trenera. Jordi odpoczywa, od Ciebie zależy jak długo….

Rammstein
9 miesięcy temu

,,Bramka w meczu z Piastem była pierwszą, zdobytą w oficjalnym meczu przez bośniackiego napastnika.,,

A puchar Polski to nie był oficjalny mecz ?

Janusz
Odpowiedź do  Rammstein
9 miesięcy temu

Właśnie o to samo chciałem zapytać.

mirson
9 miesięcy temu

Szkoda, że Jordi z Rondiciem grają tylko razem jak „gonimy” wynik. Wtedy rzeczywiście nieźle to wygląda,tylko nie wiadomo, czy z przewagi w ataku,czy z tego, że przeciwnik się cofnął broniąc wyniku. Trzeba spróbować przy wyniku 0-0. Bartek po Piaście mówił, że nawet dobrze im się gra tym systemem. A i Jordi mniej łapami wtedy macha i obrońcy rywali jakby pogubieni. Może to jest jakaś metoda? Aha zapomniałem o jednym, jaka to nie byłaby taktyka, trzeba zapierdalać na boisku do utraty tchu. Bez zapierdalania nic nie będzie. Kiedyś w wywiadzie portugalski piłkarz Paulo Futre powiedział, że przechodząc do Atletico Madryt wiedział… Czytaj więcej »

Konrad73
Odpowiedź do  mirson
9 miesięcy temu

Dopóki Miloš będzie w obronie z dużym prawdopodobieństwem będziemy gonić wynik co mecz.On chyba bierze przykład z Ciganicsa z poprzedniej rundy tylko inna strona. Zresztą Fabio też ma swoje wtopy.

Zenek
9 miesięcy temu

Zagraj tak chlopaku żeby Sanczez usiadł na ławce i był Twoim zmiennikiem

Rafal
9 miesięcy temu

Powiem tylko tyle,jak dalej,w ten sposób będzie prowadzony Widzew,to skończy się to wielką awanturą i pustym stadionem,

Davidoff
Odpowiedź do  Rafal
9 miesięcy temu

I z budżetu 40 milinowego zostanie 20
Sponsorzy też pójdą w pizdu

Steve80
Odpowiedź do  Rafal
9 miesięcy temu

Teraz jest wszytko ok, przecież frekwencja meczowa określa sytuację klubu.

Zegar jakby grał z nimi do jednej bramki, atomsfera idealna „piłkarze nic się nie stało”.
40 baniek rozpływa się, nie wiadomo gdzie są te pieniądze

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Odpowiedź do  Rafal
9 miesięcy temu

Pustym stadionem to raczej nie, ale jak się wyczerpie kibicowska cierpliwość i wyrozumiałość, to wielką awanturą bardzo możliwe. Sam jestem tegoroczną postawą naszych dellikatnie mówiąc zdegustowany. Mówię sobie dla uspokojenia, trzeba trochę poczekać, przyszedł nowy trener, może za jakiś bliżej niesprecyzowany czas będzie lepiej.

Gregor
9 miesięcy temu

Chłopie, schudnij parę kilo i nabierz wreszcie rozpędu!

20
0
Would love your thoughts, please comment.x