II tura licytacji i zbiórki dla małej Jagienki!

10 grudnia 2017, 20:40 | Autor:

Trwa pomoc Jagience, ciężko chorej córeczce kibica Widzewa ze Starego Miasta. W decydujący moment wkracza drugi etap licytacji pamiątek, których zebrano ponad 200! Poniżej prezentujemy opis organizatorów akcji i zapraszamy do czynnego wspierania tej inicjatywy!Nasz kolega Filip, kibic Widzewa, nadal potrzebuje pomocy finansowej. Jego córka, Jagienka, choruje na wrodzoną łamliwość kości i ma coraz większe kłopoty z oddychaniem. Dla 7-latki z Bałut to nie jedyny problem, z jakim się zmaga. Postępująca skolioza utrudnia dziewczynce oddychanie. Kręgosłup uciska coraz bardziej – rok temu wystarczała maseczka z tlenem, dziś oddech w nocy musi być wspomagany przez respirator. Jagienka jednak wcale się nie poddaje. Ma marzenia. Chciałaby biegać, tańczyć. Proste, dziecięce marzenia. Wierzymy że przyjdzie taki piękny czas… Jagienka przeszła pierwszą operacje, przed nią dalsze długotrwałe leczenie oraz kosztowna rehabilitacja.

Uważamy, że nikt z nas nie może przejść obojętnie obok tej bardzo trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się Filip i jego córka Jagienka! Musimy pokazać, że hasło „You’ll Never Walk Alone” to nie jest tylko pusty slogan! Że nasza „Widzewska Rodzina” ma to po prostu w sercu! Dzisiaj Filip potrzebuje pomocy, jutro to może być każdy z nas! Dlatego postanowiliśmy mu pomóc. Pierwsza tura licytacji i zbiórka pieniędzy zakończyła się ogromnym sukcesem. Liczymy, że teraz będzie podobnie!

Trwa II tura licytacji gadżetów oraz dalsza zbiórka pieniędzy. Jest o co „walczyć”, ponieważ do wylicytowania jest 228 ciekawych gadżetów m.in.:

– dwie oryginalne koszulki Widzewa z autografami trenera Franciszka Smudy oraz całej drużyny
– oryginalna koszulka meczowa Ruchu Chorzów, w której grał Sławomir Jaworski, z autografem piłkarza
– koszulka Stali Rzeszów
– książka „Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne” w formacie .pdf
– wycieczka śladami Widzewa międzywojennego
– proporczyki Widzewa z lat 80-tych
– rzeczy marek „Pitbull ” i „Extreme Hobby”
– ręcznie grawerowany, kufel do piwa, z herbem Widzewa, z obu stron i napisem „AUKCJA DLA JAGIENKI”

A także wiele innych bardzo ciekawych gadżetów!Linki do licytacji:

LINK 1

LINK 2

LINK 3

LINK 4

LINK 5

LINK 6

Pieniądze można także wpłacać na konto polskie lub angielskie:

Marcin Rybak
PKO BP SA Oddział 1 w Łodzi
69102033520000180200745448

M J Rybak
Barclays Bank
sort code 20-89-68
numer konta 53775879

W tytule przelewu: „DLA JAGIENKI„.SPECJALNE PODZIĘKOWANIA ZA PRZEKAZANE GADŻETY NA 2. TURĘ LICYTACJI NALEŻĄ SIĘ :
WIDZEWSKIEJ EMIGRACJI, STAROMIEJSKIEJ EMIGRACJI, FC LONDYN, FC EIRE DIVISION, STALI RZESZÓW EKSPATRIANCI, Wojciech Wierzba, Lanista, FanGadżet, Radical Fans, Włodzimierz Gawroński, Grzegorz Lysikowski, Marek Kuligowski, Barbara Rybak, FC KOLUSZKI, FC KONSTANTYNÓW, FC PRZEDBÓRZ, FC ŻARNÓW, FC WOLBÓRZ, Kamil Marciszewski, Redbull, Michał Iskrzyński, Michał Frąckowiak, Maciej Paweł Przybyłek, Rafal Witkowski, Grzegorz Smoliński, OSK Tylko Widzew i Dariusz Potargowicz

WIELKIE DZIĘKI!!!

Zachęcamy do licytowania gadżetów i wpłacania pieniędzy na pomoc JAGIENCE!!! LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!!! You’ll Never Walk Alone – Nigdy nie będziesz szedł sam!!!

CAŁY WIDZEW ZAWSZE RAZEM!!!
RYBAK STAROMIEJSKA EMIGRACJA1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin

Widzewska rodzino pomóżmy Jagience. Chcę oddać podatek z Pita. Uprzejmie proszę o numer konta. Dziękuję i powodzenia. Będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam. Marcin że Stoków.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress