Pierwszy wyjazd i pierwsza porażka TMRF

25 października 2014, 16:49 | Autor:

Jagiellonia-TMRF

Rezerwy Jagiellonii wygrały z TMRF Widzew 4:0 (2:0) po bramkach Piotra Znojka w 2, Zachariasza Jakiela w 45, Tomasza Łuczaka w 81 i Sebastiana Dzikorskiego w 90 minucie meczu.

Widzewiacy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, m.in. w 48 minucie meczu gospodarzy po strzale Przemysława Burzyńskiego w długi róg uratował słupek, po odbiciu od którego piłka trafiła w ręce bardzo dobrze i szczęśliwie broniącego golkipera gospodarzy a w 88 minucie wprowadzony kilka minut wcześniej Mariusz Woźniak próbował strzelić honorową bramkę efektowną przewrotką. Warto dodać, że zespół Jagiellonii wzmocniło kilku piłkarzy z liderującej w A klasie pierwszej drużyny tego klubu.

Wraz z początkiem drugiej połowy na zadaszonej trybunie pojawiła się oprawa w postaci podwieszanego transparentu „Tuszyn miastem Widzewa” w barwach w asyście kilkudziesięciu rac, ogni bengalskich i achtungów.

MKS II Tuszyn – TMRF Widzew Łódź 4:0 (2:0)