Jasiński z kolejnym występem w kadrze

23 lutego 2018, 12:09 | Autor:

Zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 16 dobiegło końca. W czwartek biało-czerwoni, na koniec pobytu w Sulejówku, rozegrali drugi w odstępstwie trzech dni mecz sparingowy. Znów na boisku zameldował się Jakub Jasiński.

Utalentowany zawodnik Widzewa ponownie wybiegł na murawę w wyjściowym składzie. Został przez trenera Przemysława Małeckiego ustawiony na prawym skrzydle, a więc na tej samej pozycji, na której grywał także w ostatnich sparingach łodzian. Mecz z juniorami Legii Warszawa zakończył się remisem 2:2, a Jasiński zaliczył 40 minut, czyli równą połowę spotkania.

We wtorek Polacy także zaliczyli remis. Wynikiem 1:1 zakończyło się ich starcie z juniorami Jagiellonii Białystok, w którym widzewiak również zaliczył 40 minut. W sobotę „Jasiu” być może pojedzie z drużyną na sparing do Torunia. Możliwe jest też jednak, że trenerzy dadzą mu trochę odsapnąć po ostatnich burzliwych wydarzeniach w jego „piłkarskim życiu”.