„Jesień na Widzewie z WTM” – zwycięzcy etapu 11/11
7 grudnia 2013, 10:35 | Autor: RyanOstatni, jedenasty etap konkursu „Jesień na Widzewie z WTM” już za nami. Tak, jak zawsze, dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody w postaci czterech pojedynczych zaproszeń na dzisiejszy mecz Widzewa ze Śląskiem Wrocław.
Vouchery wylosowali:
Ajtor K. nr KIK: 21820 – Trybuna C
Michał L. nr KIK: 22010 – Trybuna C
Dominik Sz. nr KIK: 59245 – Trybuna B
Rafał S. nr KIK: 09271 – Trybuna B
Prawidłowa odpowiedź na zadane przez nas pytanie brzmi: „Piłkarzem, który zdobył hattrick w meczu przeciwko Śląskowi był Marcin Robak”.
Za udział w etapie jedenastym, jak i w całym jesiennym konkursie dziękujemy wszystkim graczom. Wygranym gratulujemy, pozostałym życzymy szczęścia w przyszłych konkursach organizowanych przez portal WTM!







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska