Od jutra bilety na Pelikan

21 marca 2017, 16:26 | Autor:

stadion

Od środy klub ma rozpocząć sprzedaż jednorazowych biletów na najbliższy mecz ligowy z Pelikanem Łowicz – dowiedział się WTM. Prawdopodobnie uda się także uruchomić system zwalniania miejsc, które wrócą do ogólnej puli.

W Widzewie chcieli umożliwić zwolnienie miejscówki już przed pierwszym spotkaniem, ale to się nie udało. Opcja ta ma być dostępna od jutra. Dzięki temu kibice, którzy posiadają karnet, a nie będą mogli pojawić się na stadionie, będą mogli poinformować o tym klub. Miejsce zostanie wówczas udostępnione dla osoby, która będzie chciała zakupić bilet. Apelujemy więc o poważne podejście do tego tematu.

Żadnych wejściówek nie spodziewamy się na trybunę pod „Zegarem”. Przynajmniej w otwartej sprzedaży, ponieważ 100% miejsc zajętych jest tam przez posiadaczy karnetów. W puli mogą pojawić się więc jedynie bilety na trybuny A, B oraz C. Miejsce na „Zegar” będzie dostępne tylko w sytuacji, gdy zwolni je jakiś karnetowicz.

Nie wiemy dokładnie, ile jednorazowych biletów znajdzie się w sprzedaży, ale biorąc pod uwagę liczbę sprzedanych karnetów (15 310) oraz miejsca dla prasy i zaproszonych gości, można przypuszczać, że dostępnych będzie około tysiąca wejściówek.

Sobotni mecz WidzewPelikan rozpocznie się o godz. 19:10. Szefostwo klubu oraz piłkarze liczą, że trybuny znów zapełnią się fanami. Doping bardzo się przyda, bo będzie to rywalizacja dwóch zespołów z czołówki tabeli.