Już dzisiaj zagrają „Gwiazdy na Gwiazdkę”!

14 stycznia 2022, 08:00 | Autor:

Wielkie emocje czekają nas dziś w Łowiczu! Na parkiecie tamtejszej Hali Sportowej OSiR nr 1 odbędzie się bowiem już osiemnasta edycja turnieju charytatywnego „Gwiazdy na Gwiazdkę”! Weźmie w nim udział duża liczba gwiazd piłki nożnej oraz popkultury z całego kraju, zaś wśród nich nie zabraknie kilku byłych widzewiaków.

„Gwiazdy na Gwiazdkę” to stały punkt w kalendarzu zarówno Redakcji WTM, jak i wielu kibiców czerwono-biało-czerwonych, zwłaszcza tych reprezentujących fan club z Łowicza. Każdego roku jesteśmy świadkami dobrej zabawy i piłkarskich emocji, lecz na pierwszy plan wysuwa się pomoc potrzebującym. Tym razem jest nią dziesięcioletnia Marysia Szkop, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę lekooporną, wodogłowie pokrwotoczne i zaburzenia przełykania. Dziewczynka potrzebuje kosztownej rehabilitacji, porad specjalistów oraz drogich leków. Podczas ubiegłorocznego turnieju udało się zebrać blisko sto pięćdziesiąt tysięcy złotych, ale jesteśmy pewni, że rezultat ten zostanie bez najmniejszego kłopotu pobity.

Na parkiecie łowickiej hali mierzyć się będą dzisiaj cztery drużyny: GnG Team, Raperzy, Youtuberzy oraz Dziennikarze. W gronie uczestników znajdzie się całkiem spora grupa byłych widzewiaków, takich jak Piotr Grzelczak, Marcin Krzywicki, Daniel Mąka, Marcin Robak czy Damian Warchoł. Oprócz nich, zobaczymy choćby Bilguuna Ariunbaatara, Bilona, braci Grzegorza i Rafała Collinsów, Deleu, Greena, Łukasza Jurkowskiego, Marcina Lepę, Radosława Majewskiego, Krzysztofa Marciniaka, Proceente, Filipa Surmę, Wujka Samo Zło oraz Żarego – a to z pewnością jeszcze nie finalna liczba nazwisk!

Łącznie obejrzymy sześć meczów w systemie „każdy z każdym”, zaś pomiędzy nimi odbywały się będą licytacje koszulek najznakomitszych zawodników z Polski i z całego świata. Dzisiejsza impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 – sprzedaż cegiełek w cenie od 20 złotych wystartuje sześćdziesiąt minut wcześniej. Gorąco zachęcamy do pojawienia się w Łowiczu, ale jeśli ktoś nie będzie w stanie tego zrobić, może polegać na bezpłatnej transmisji na YouTubeTUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x