W przyszłym tygodniu rusza sprzedaż karnetów

13 stycznia 2022, 20:00 | Autor:

Siedem domowych meczów rozegrają w rundzie wiosennej piłkarze Widzewa Łódź. Już w przyszłym tygodniu wystartuje zaś sprzedaż karnetów na nie! Tak samo jak w ostatnich latach, będzie ona podzielona na kilka faz. Jak informuje widzew.com, od środy, 19 stycznia abonamenty będą mogli kupić kibice posiadający je jesienią.

Tego dnia sprzedaż ma rozpocząć się o godzinie 12:00. W pierwszym etapie, trwającym do piątku, 4 lutego, szansę na przedłużenie swoich karnetów dostaną osoby, które posiadały je w pierwszej części sezonu i nie chcą zmieniać aktualnego miejsca w „Sercu Łodzi”. Po krótkiej przerwie technicznej, w poniedziałek, 7 lutego przedłużać abonamenty ze zmianą miejsc będą mogli członkowie Klubu 1910. Dzień później pozostali, a faza zakończy się w środę, 9 lutego.

Start otwartej sprzedaży zaplanowany został na sobotę, 12 lutego – udział w niej będą mogli wziąć wszyscy chętni, a zakończy się ona w niedzielę, 20 lutego lub w momencie wyczerpania się puli. Następnego dnia ruszą zapisy na domowe spotkanie z Arką Gdynia. Jeżeli jednak przed nim wszystkie karnety nie znajdą swoich nabywców, sprzedaż wznowiona zostanie po tym starciu – oczywiście w cenach pomniejszonych o koszt wejścia na jeden ligowy pojedynek.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce restrykcjami, na ten moment na trybunach może zasiąść 30% kibiców, ale do tego limitu nie wliczają się w pełni zaszczepieni. W związku z tym, wejście na każdy mecz będzie odbywać się będzie nie na podstawie karnetu, lecz jednorazowych wejściówek, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych rundach. Nowi karnetowicze otrzymają jednak swoją kartę widzewiaka, którą albo dostaną pocztą, albo będą mogli odebrać osobiście.

Więcej o sprzedaży karnetów przeczytać można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x