Już ponad 5000 karnetów na liczniku sprzedaży!
10 sierpnia 2020, 12:30 | Autor: Kamil
W bardzo szybkim tempie przebiega sprzedaż karnetów na domowe mecze Widzewa Łódź w sezonie 2020/2021! Po niespełna czterech dobach od rozpoczęcia pierwszej fazy, licznik nabytych wejściówek przekroczył już 5000 sztuk!
Przypomnijmy, że już w pierwszej dobie sprzedaży kibice czerwono-biało-czerwonych po raz kolejny wszystkich zadziwili, poprawiając swój ubiegłoroczny dwudziestoczterogodzinny rekord Polski, który od piątku wynosi 3320 abonamentów! Później tempo nieco zwolniło, ale nadal utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.
Aktualnie trwa pierwsza faza sprzedaży karnetów, w której wziąć mogą osoby, które chcą przedłużyć swój abonament, a przy tym nie mają ochoty zmieniać swojego miejsca w „Sercu Łodzi”. Taką szansę mają do 16 sierpnia włącznie. Następnie rozpocznie się etap dla karnetowiczów chcących zmienić miejscówkę. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.





Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska