Już w czerwcu w Skierniewicach Dzień Dziecka z Widzewem!

18 maja 2024, 13:47 | Autor:

Już w czerwcu, a dokładniej 8 czerwca w sobotę, odbędzie się kolejna edycja Dnia Dziecka z Widzewem w Skierniewicach. Z tej okazji, kibice zrzeszeni w skierniewickim fan clubie przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych.

Przypomnijmy, że ideę pod hasłem „Dzień Dziecka z Widzewem” zgłoszono do Budżetu Obywatelskiego Miasta Skierniewice na 2024 rok. Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem – dzięki głosom mieszkańców w najbliższą sobotę dojdzie do realizacji tego projektu.

W trakcie imprezy przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych. To między innymi tworzenie oprawy meczowej, konkursy z nagrodami, pokazy strażackie, malowanie twarzy, zjeżdżalnie, trampoliny czy też dmuchańce. Zorganizowany zostanie również Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewic – dla zwycięzców przygotowano ciekawe nagrody!

To jednak nie wszystko! Na miejscu pojawią się byli i obecni piłkarze Widzewa, a także widzewska maskotka – Feniks. Zachęcamy wszystkich do pojawienia się tego dnia w tym czerwono-biało-czerwonym mieście!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz
1 miesiąc temu

Mam pewien apel do młodych kierowców Widzewa , Kochacie swój klub kochajcie też miejską i prywatną własność.Nie malujcie na ścianach swojej nienawiści do innych klubów ani miłości do swojego .Ciekawi mnie to jak zregował by twój rodzic jakbyś pomazał mu jego dom.? Pomaluj swój pokój zobaczysz rekcję rodzica .Szanujmy cudzą własność i tyle

Dariusz
1 miesiąc temu

I zów blokada?poco pisać jak jest cenzura ?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x