Dwóch futsalistów przedłużyło umowy

18 maja 2024, 11:50 | Autor:

Sezon dla widzewskich futsalistów dobiegł już końca, ale władze klubu już myślą o następnych rozgrywkach. Nowe umowy w maju podpisało dwóch zawodników ekipy Widzew Łódź Futsal.

Nowe umowy, które będą obowiązywały na przyszły sezon, podpisali niedawno Kamil Kucharski oraz Jefferson Ortiz. Pochodzący z Kolumbii zawodnik dołączył do futsalistów Widzewa w czerwcu ubiegłego roku z zespołu FC Toruń. Z miejsca stał się kluczową postacią drużyny Marcina Stanisławskiego.

Niestety, w lutym bieżącego roku Kolumbijczyk doznał poważnej kontuzji – zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. Obecnie przechodzi rehabilitację i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie gotowy do gry w przyszłym sezonie. W międzyczasie klub zdecydował się na przedłużenie z nim umowy.

Z drużyny Dremana Opole Komprachcice w czerwcu ubiegłego roku do drużyny Widzewa dołączył Kucharski. W pierwszym sezonie w czerwono-biało-czerwonych barwach prezentował się na tyle dobrze, że zarząd futsalistów podpisał z nim nową umowę na przyszły sezon.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x