Już w poniedziałek rusza sprzedaż karnetów!
6 grudnia 2018, 09:46 | Autor: Kamil
W poniedziałek, 10 grudnia, o godzinie 19:10, ruszy sprzedaż karnetów na Widzew – poinformowała oficjalna strona klubu. W pierwszej kolejności wiosenne abonamenty będą oczywiście dostępne dla osób, które posiadały stałą wejściówkę na rundę jesienną.
Etap dla obecnych posiadaczy karnetów potrwa przez ponad półtora miesiąca, do końca stycznia. Do 15 stycznia przedłużenia abonamentu dokonać będzie można z zachowaniem dotychczasowej miejscówki w „Sercu Łodzi”. W kolejnych dwóch tygodniach wszyscy chętni będą mogli zmienić swoje miejsce, o ile będzie ono jeszcze dostępne.
Otwarta sprzedaż karnetów powinna ruszyć w poniedziałek, 4 lutego, zaś dokładnie miesiąc później dostępne do kupienia będą bilety na pierwszy wiosenny mecz Widzewa, z ROW Rybnik. Ceny normalnych abonamentów wahają się od 100 zł do 145 zł, droższe są wejściówki na trybunę VIP. Osoby, przedłużające karnet, nabędą go w cenie ze zniżką. Zakup możliwy będzie TUTAJ.
Latem tego roku kibice Widzewa po raz kolejny pobili karnetowy rekord Polski. Tym razem ustanowili go na poziomie 16 311 sztuk. 80% fanów zdecydowało się na zakup abonamentu w wariancie całosezonowym, a zatem pula dostępnych miejsc przed rundą wiosenną będzie bardzo znikoma!







Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska