Już w poniedziałek rusza sprzedaż karnetów!

6 grudnia 2018, 09:46 | Autor:

W poniedziałek, 10 grudnia, o godzinie 19:10, ruszy sprzedaż karnetów na Widzew – poinformowała oficjalna strona klubu. W pierwszej kolejności wiosenne abonamenty będą oczywiście dostępne dla osób, które posiadały stałą wejściówkę na rundę jesienną.

Etap dla obecnych posiadaczy karnetów potrwa przez ponad półtora miesiąca, do końca stycznia. Do 15 stycznia przedłużenia abonamentu dokonać będzie można z zachowaniem dotychczasowej miejscówki w „Sercu Łodzi”. W kolejnych dwóch tygodniach wszyscy chętni będą mogli zmienić swoje miejsce, o ile będzie ono jeszcze dostępne.

Otwarta sprzedaż karnetów powinna ruszyć w poniedziałek, 4 lutego, zaś dokładnie miesiąc później dostępne do kupienia będą bilety na pierwszy wiosenny mecz Widzewa, z ROW Rybnik. Ceny normalnych abonamentów wahają się od 100 zł do 145 zł, droższe są wejściówki na trybunę VIP. Osoby, przedłużające karnet, nabędą go w cenie ze zniżką. Zakup możliwy będzie TUTAJ.

Latem tego roku kibice Widzewa po raz kolejny pobili karnetowy rekord Polski. Tym razem ustanowili go na poziomie 16 311 sztuk. 80% fanów zdecydowało się na zakup abonamentu w wariancie całosezonowym, a zatem pula dostępnych miejsc przed rundą wiosenną będzie bardzo znikoma!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress