Już w sobotę zagra Retro Pomaganie

23 stycznia 2024, 14:21 | Autor:

Już w najbliższą sobotę w Sierakowicach Prawych koło Skierniewic odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe. Do tej miejscowości przyjedzie wiele osobistości świata sportu w szczytnym celu.

Na parkiecie w Sierakowicach Prawych zobaczymy drużyny z RETRO LIGA: FC Retro Kitsup, Retro Głowno, Strzelec Białystok, WKS 42 pułk Białystok, WKS 10 Pułk Piechoty Łowicz. Na parkiecie e zabraknie gwiazd, będziemy mogli oglądać m.in. Andrzeja Strejlau, Grzegorza Sandomierskiego, Romana Koseckiego czy Krzysztofa Radzikowskiego.

Prócz rywalizacji sportowej, nie zabraknie równie emocjonującej walki podczas licytacji sportowych fantów. Nie zabraknie również widzewskich akcentów. Na aukcje zostanie wystawiony również cały szereg koszulek z autografami. Wylicytować będzie można m.in. koszulki Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego, Piotra Zielińskiego, Szymona Marciniaka, Jerzego Dudka, koszulkę Widzewa Łódź z podpisami wszystkich zawodników czy też koszulkę Marcina Gortata.

Cel imprezy jest jeden – pomóc Julii Grotkowskiej, chorującej od urodzenia na rdzeniowy zanik mięśni typu I, a także osteoporozę i kamicę nerkową. Dziewczynka jest przywiązana do łóżka, podłączona do respiratora i karmiona dojelitowo. Od 16 lat przebywa w domu pod opieką rodziców. 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x