Sąsiad z tabeli rywalem futsalistów

23 stycznia 2024, 18:03 | Autor:

Po efektownej wygranej w spotkaniu w Toruniu, futsaliści Widzewa wracają do Hali Parkowej. Podopieczni Marcina Stanisławskiego będą rywalizować z sąsiadem w tabeli, drużyną BSF Bochnia.

Pierwsze dwie ligowe kolejki w 2024 roku nie były dla widzewiaków udane. Podobnie jak miało to miejsce w rundzie jesiennej, nie udało się wygrać z Piastem Gliwice (0:6) i Futsalem Leszno (5:8). Po dwóch porażkach w zeszłym tygodniu udało się przełamać i odnieść efektowne zwycięstwo z FC Toruń. Łodzianie prezentowali ofensywny styl gry, a dzięki wykorzystaniu dużej liczby sytuacji faktem stało się pewne zwycięstwo 8:3.

Jutrzejszym rywalem widzewiaków będzie drużyna BSF Bochnia. Drużyna z Małopolski bardzo dobrze weszła w 2024 rok, wygrywając w lidze z We-Met Kamienica Królewska (7:5) oraz Dremanem Opole Komprachcice (3:0), a także remisując w wyjazdowym spotkaniu z Constractem Lubawa (5:5). Do zwycięstw ligowych bochnianie dołożyli efektowną wygraną w Pucharze Polski z Futsalem Nowiny (9:1).

Jutrzejszy pojedynek w ramach 19. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 20:00 w Hali Parkowej. Spotkanie zapowiada się interesująco, więc zachęcamy do pojawienia się przy ulicy Małachowskiego. Dla pozostałych kibiców transmisję ze spotkania zapewni WP Pilot.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x