Widzew TV z Antalyi #1

24 stycznia 2024, 13:02 | Autor:

Na kanale klubowej telewizji Widzew TV pojawił się pierwszy materiał filmowy, przedstawiający kulisy zgrupowania w tureckiej Antalyi. Produkcja koncentruje się na podróży nad Bosfor i zemeldowaniu do docelowego hotelu.

Film można obejrzeć poniżej:

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mario II
4 miesięcy temu

Rozumiem ,że dyrektor Wichniarek wciąż pracuje nad transferam!

Łukasz
Odpowiedź do  Mario II
4 miesięcy temu

Jedrysik w Termalice

Brazz
4 miesięcy temu

Wszyscy w materiale uśmiechnięci a w GW piszą o konflikcie w sztabie i braku transferów zobaczymy jak to wszystko będzie funkcjonować na wiosnę, na razie nie jest różowo i ciężko o optymizm przed runda rewanżową

Reminiio
Odpowiedź do  Brazz
4 miesięcy temu

Mógłbyś podać szczegóły. Na czym one polegają…czy zawodnicy są skłóceni, czy trener na zarząd za brak wzmocnień.

Max
Odpowiedź do  Reminiio
4 miesięcy temu

Frelik i Pipczyński z Myśliwcem. Szczegółów nie znam

Tytus
Odpowiedź do  Max
4 miesięcy temu

Psycholog mąciwoda i gość od noszenia wody mineralnej nie zgadzają się z trenerem. :D :D :D
Ten klub stanął na głowie.

Może być też tak, że wreszcie ktoś naszych „asów” zmusza do porządnego treningu i … Latem na obozie nie odbyła się połowa jednostek treningowych, bo „asy” przemęczone były. Oj przydałby im się Piechniczek, Łazarek czy choćby nasz lokalny Tąder. Poznaliby smak treningu :D :D.

Vieri
Odpowiedź do  Brazz
4 miesięcy temu

ciesz się, że widzisz swój wpis bo ostatnio tutaj bardzo różnie z tym bywa …

Tylko ja
Odpowiedź do  Brazz
4 miesięcy temu

A GW ma tyle z prawdą wspólnego……

BEKA
4 miesięcy temu

gdzie SOM transfery?

Max
4 miesięcy temu

Od dawna nie dzieje się dobrze, ale ta przerwa zimowa absolutnie obnaża ułomność władz klubu i fakt, że zarządzanie zespołem na poziomie ekstraklasy ich przerasta. Nie ma co się oszukiwać i żyć nadzieją, że nagle coś się zmieni w temacie transferów i do klubu zawitają nowi piłkarze, którzy okażą się wartościowym wzmocnieniem pierwszego składu. Na dzień dzisiejszy nie zanosi się nawet na to, że skład zostanie uzupełniony. Właściciel nie zamierza inwestować, dyrektor sportowy wykazuje się absolutną nieudolnością. Przedłużenie kontraktu z naszym najlepszym piłkarzem i niekwestionowanym liderem na boisku jest wciąż wielką niewiadomą. W klubie są dobrej myśli, a media mówią… Czytaj więcej »

Last edited 4 miesięcy temu by Max
Tytus
Odpowiedź do  Max
4 miesięcy temu

Miała być sprzedaż bo dwóch latach, przy wkładzie własnym max 6 mln. Wygląda na to, że właściciel spółki Trooton będącej właścicielem większości udziałów w Widzewie będzie musiał zmusić Trooton do zwiększenia inwestycji czyli realizacji całej umowy zakupu :D. Życie i biznes po łódzku :D. Wycisną z tego wszystko, zniechęcą, a później przejmą za bezcen.

Łukasz
4 miesięcy temu

młody z Legii w termalice

Max
Odpowiedź do  Łukasz
4 miesięcy temu

Przecież nasze ASY w osobach właściciela klubu i dyrektora sportowego nie widzą przyszłości w 18-letnim wychowanku Widzewa, który grywa w reprezentacji Polski. Po co sprowadzać takiego gracza jeśli można ściągnąć nikogo, a do pierwszej drużyny przesunąć graczy z rezerw. Wiele się mówi o budowaniu zespołu na przyszłość, problem w tym że tylko się mówi.

13
0
Would love your thoughts, please comment.x