Kapitan Budka poprowadzi kolegów do wygranej?
7 sierpnia 2016, 14:28 | Autor: RyanW niedzielne popołudnie sezon 2016/2017 rozpocznie się także dla widzewiaków. Pierwszą przeszkodą zespołu z alei Piłsudskiego będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki, prowadzony przez dobrze znanego w Łodzi Przemysława Cecherza.
Dobrze wiemy, kto poprowadzi gospodarzy. Latem w Widzewie nie doszło do zmiany szkoleniowca i nadal pozostaje nim Marcin Płuska. Trener dostał jednak nową osobę do pomocy – sztab szkoleniowy wzmocnił bowiem Mateusz Kozieł, odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne.
Żadnych korekt nie było także w szatni łódzkiej drużyny. Kapitanem wciąż pozostaje Adrian Budka, a jego bezpośrednim zastępcą Michał Czaplarski. Który z nich wybiegnie dziś z opaską, zależeć będzie od składu, wybranego przez Płuskę.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Widzew Łódź
GKS Katowice
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska