Kazimierowicz nie będzie grał w Wigrach. Dziś kolejne sparingi widzewiaków

13 lipca 2019, 10:34 | Autor:

Wczoraj w Bartoszycach odbył się sparing Stomilu Olsztyn z Wigrami Suwałki. Zgodnie z zapowiedziami, w barwach tego drugiego klubu wystąpił testowany piłkarz Widzewa, Maciej Kazimierowicz, który jednak jesienią nie będzie reprezentował jego barw.

27-latek pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu i grał przez 45 minut. Nie pomógł swojej drużynie, która przegrała 1:4. Wiemy już, że był to jego jedyny występ w barwach Wigier. Jaka będzie przyszłość pomocnika, przekonamy się wkrótce. Z Widzewem wiąże go jeszcze roczny kontrakt.

Dziś okazję do zaprezentowania swoich umiejętności dostaną kolejni piłkarze łodzian. O 11:00 w sparingu Unii Skierniewice Pelikanem Łowicz wystąpić powinni Grzegorz GibkiJakub Jasiński Jakub Kmita. Z kolei godzinę później rywalizować będą Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin. Na boisku najprawdopodobniej obejrzymy Przemysława Banaszaka Marcina Kozłowskiego.