Kibice organizują wyjazd na Marsz Niepodległości
15 października 2013, 23:16 | Autor: RyanTegoroczny Marsz Niepodległości zbliża się wielkimi krokami. Do wspólnego świętowania rocznicy powrotu Państwa Polskiego na mapy świata pozostał już tylko niecały miesiąc. Kibice Widzewa organizują wspólny wyjazd na warszawskie uroczystości.
Do stolicy, jak co roku, zjadą się setki tysięcy patriotów chcących uczcić rocznicę 11 listopada. Na Marsz Niepodległości wybierają się także kibice łódzkiego Widzewa. Organizują oni transport autokarowy.
Chętni do skorzystania z możliwości grupowego wyjazdu do Warszawy zgłaszać mogą się do użytkownika RP’07 na Forum Kibiców Widzewa poprzez wysłanie wiadomości prywatnej.
Koszt przejazdu autokarem w obie strony oraz gadżet-niespodzianka, to 50 zł.









Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska