Kibice Widzewa już w drodze do Lubina
31 maja 2014, 11:12 | Autor: RyanKibice Widzewa wyjechali już do Lubina, gdzie dziś wieczorem drużyna zagra pożegnalny mecz w T-Mobile Ekstraklasie. Na ostatnim spotkaniu tego sezonu łódzki zespół wspierać będzie 1000 fanów.
Kibice już dawno nie mieli okazji oglądać wyjazdowego zwycięstwa piłkarzy. Ostatnio cieszyli się z trzech punktów poza domem w Gliwicach, w październiku 2012 roku. W tym samym sezonie widzewiacy potrafili wygrać na boisku Zagłębia. Po golu Alexa Bruno przywieźli do Łodzi trzy punkty i fotel lidera.
Teraz sytuacja jest inna, liga się kończy, a Widzew już spadł. Drużyna prowadzona przez Artura Skowronka nie wygrała w tym sezonie jeszcze ani razu na wyjeździe (podobnie jak przed nim Radosław Mroczkowski i Rafał Pawlak) i dziś ma ostatnią szansę na zmazanie tej plamy. Z pewnością piłkarzom RTS wsparcia udzieli grupa wyjazdowa, jaka w godzinach porannych wyjechała pociągiem specjalnym na Dolny Śląsk.








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska