Kibice z Zarzewa uczcili rocznicę śmierci kolegi
3 maja 2018, 08:58 | Autor: Bercik
Podczas sobotniego spotkania z Huraganem Morąg, kibice z łódzkiego osiedla Zarzew uczcili 5. rocznicę śmierci kolegi z osiedla, ŚP. Damiana. W związku z tym m.in. na płocie pojawił się okazjonalny transparent, poświęcony właśnie jemu.
Przypomnijmy, iż Damian „Dżemor” reprezentował barwy łódzkiego Widzewa w boksie. W trakcie walki, we Wrocławiu, doznał poważnego urazu głowy. Niestety, okazał się on zabójczy dla młodego kibica. W chwili śmierci miał dopiero 22 lata.
Jak mówią o nim koledzy, kochał Widzew i kochał swoje osiedle – Zarzew. Podczas ostatniego spotkania Zarzewiacy uczcili więc jego pamięć – wszyscy stawili się w okazjonalnych koszulkach, a na płocie zawisł wspomniany materiał.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Z-R-W AUU AUU AUU… ZARZEWIACY WIDZEWIACY!!
Szacun. Widzewska D.B.W.A.