Kibicowskie podsumowanie 21. kolejki Ekstraklasy
22 lutego 2024, 17:01 | Autor: Bercik

Najważniejszym kibicowskim wydarzeniem minionego weekendu był derby Łodzi, na których zasiadł komplet publiczności. Obie ekipy ultrasowały tego dnia. Oprawę pokazali również kibice Jagiellonii, a tylko na jednym meczu zabrakło fanów przyjezdnych.
Widzewiacy na derbowe spotkanie udali się pochodem spod własnego stadionu. W komplecie stawili się na sektorze gości i zaprezentowali oprawę, odpalając do tego pirotechnikę. Ultrasowali również kibice ŁKS, którzy zaprezentowali dwie oprawy, odpalając również piro.
Białostoczanie zorganizowali wspólny przemarsz na stadion w asyście rac. Na trybunach zaprezentowali malowaną sektorówkę z diabłem, a także racowisko. Spotkanie z poznańskim Lechem było kolejnym świętem „Ultry”.
Jedynie na spotkaniu w Radomiu zabrakło kibiców przyjezdnych. Dzięki uprzejmości fanów Górnika Zabrze, spotkanie wyjazdowe mogli obejrzeć sympatycy Korony Kielce. W dobrej liczbie we Wrocławiu stawili się fanatycy mieleckiej Stali.
Kibicowskie podsumowanie 21. kolejki Ekstraklasy:
piątek, 16 lutego
Radomiak Radom – Pogoń Szczecin, widzów: 7128, goście: 0
Śląsk Wrocław – Stal Mielec, widzów: 12 646, goście: 339 (17 Czarni)
sobota, 17 lutego
Ruch Chorzów – Warta Poznań, widzów: 13 428, goście: 20
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań, widzów: 17 141, goście: 833
Raków Częstochowa – Piast Gliwice, widzów: 5346, goście: 200
niedziela, 18 lutego
Zagłębie Lubin – Cracovia, widzów: 4713, goście: 330
Legia Warszawa – Puszcza Niepołomice, widzów: 21 341, goście: 251
ŁKS Łódź – Widzew Łódź, widzów: 14 839, goście: 907
poniedziałek, 19 lutego
Górnik Zabrze – Korona Kielce, widzów: 11 506, goście: 330 (2 Naprzód)







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Szmate cska tez wywiesiliśmy, o tym kolaborancie ani słowa?
Witajcie. Czy ktos moze poratowac kodem na Gornik. Mieszkam w Slupsku i jechac w ciemno i lapac bilet w wilnej sprzedazy to slabo. Jesli ktos z Was nie idzie to bede wdzieczny. Mail to [email protected]
ktoś tam pisał, że Ruch będzie liczył się we frekwencji…