Klubowa telewizja pokaże niedzielny mecz futsalu
29 października 2020, 14:37 | Autor: Kamil
Po dwóch kolejkach przerwy spowodowanej zakażeniami koronawirusem w drużynie, w niedzielę do gry wrócą reprezentanci sekcji futsalu Widzewa. Łodzianie zmierzą się z FC10 Zgierz, a spotkanie będzie transmitowane na antenie klubowej telewizji Widzew TV.
Przypomnijmy, że podopieczni Marcina Stanisławskiego we wtorek wrócili do regularnych treningów po przymusowej pauzie. Czasu na pracę nie mają jednak zbyt dużo, bo już w niedzielę zmierzą się w pojedynku z lokalnym rywalem. Pierwszy gwizdek sędziego w Hali Anilany o godzinie 15:30. Niestety, bez kibiców na trybunach, ale przynajmniej z transmisją.
Widzew zajmuje w tabeli grupy północnej I ligi siódme miejsce, ale przy dwóch rozegranych meczach mniej od większości przeciwników. Czerwono-biało-czerwoni dwukrotnie zwyciężyli, a także po jednym razie zremisowali i przegrali. Zgierzanie są na czwartej pozycji, więc w weekend gospodarzy czeka niełatwe zadanie.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska