Kolejne miasto partnerem Widzewa!
15 września 2017, 10:01 | Autor: Ryan
Szefowie Widzewa na poważnie wzięli się za budowanie siatki klubów partnerskich. Po MKS Zduńska Wola oraz Mazovii Rawa Mazowiecka przyszedł czas na kolejnego partnera. Dziś podpisano list intencyjny, rozpoczynający współpracę z Włókniarzem Zelów.
Zelów jest szczególnym miastem dla łódzkiego klubu. To stamtąd pochodzą bracia Krzysztof i Wiesław Surlit – legendarni piłkarze Widzewa. Ten pierwszy, niemal równe dziesięć lat temu, zmarł podczas pokazowego meczu oldbojów w Szczecinie. Drugi z braci bardzo dba o pamięć zmarłego, podobnie jak miejscowi kibice. Co roku organizowany jest turniej piłkarski na stadionie Włókniarza, na którym znajduje się pamiątkowa tablica ŚP. Krzysztofa Surlita.
Przy Piłsudskiego zapowiadają, że to dopiero początek budowania sieci klubów partnerskich. To krok, który w 100% należy pochwalić!







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska