Kolejny fanatyk w „Sektorze Niebo”
13 września 2019, 15:13 | Autor: Ryan
Widzewska rodzina straciła kolejnego brata. W czwartek fan club z Pabianic poinformował o śmierci swojego kolegi, który od najmłodszych lat związany był z łódzkim klubem. Odszedł przedwcześnie, w wieku zaledwie 32 lat.
Mowa o Dawidzie Sulimie, był bardzo aktywnym fanem Widzewa. Pojawiał się na każdym domowym meczu oraz na większości wyjazdów. Jeszcze w sobotę stawił się na spotkaniu drużyny Marcina Kaczmarka w Legionowie, gdzie obejrzał jej zwycięstwo. Jak się później okazało, po raz ostatni z perspektywy sektora gości…
W związku z odejściem Dawida, jutrzejszy mecz z Garbarnią Kraków poprzedzi tzw. minuta ciszy. To jednak nie jedyny akcent związany z tym smutnym wydarzeniem. Dawid osierocił bowiem synka, zostawiając rodzinę w trudnej sytuacji. W związku z tym koledzy z pabianickiego fan clubu planują wsparcie finansowe. Podczas spotkania pucharowego ze Śląskiem Wrocław będą zbierali pieniądze na ten cel.
Na chwilę obecną data pogrzebu ŚP. Dawida Sulimy nie jest jeszcze ustalona. Jeżeli rodzina nie będzie miała nic przeciwko temu, termin ostatniego pożegnania kibica Widzewa zostanie podany na facebookowym profilu Elity Pabianic.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wieczny spoczynek racz mu dać Panie!
Spoczywaj w spokoju i dopinguj z reszta Widzewiaków w niebie.
Co się stało ….
Przyczyna śmierci?
Niech Bóg wspomni duszę zmarłego Dawida, który odszedł do swojego świata.
Czas mija, ludzie się zmieniają ale pozostanie w naszej pamięci.
(i)
Tragedia, młody chłopak, jeszcze w sobotę w Legionowie…:(
Znałem Dawida od małolata, zawsze oddany fanatyk. Dobry chłop. Wielka strata!
Wspaniały człowiek, dobry kolega. Znałem Dawida od dziecka, pomimo znacznej różnicy wieku zawsze rozmawialiśmy jakbyśmy byli rówieśnikami. Świec Panie nad Jego duszą. Najszczersze kondolencje dla rodziny Dawida.
R.I.P. (*)
Straszna wiadomość młody chłopak
Kondolencje dla rodziny
Nie mówimy żegnaj tylko do zobaczenia Bracie
Kondolencje dla rodziny. Spoczywają w pokoju Bracie.
Wieczny odpoczynek (*)