Kolejny występ Ciganiksa w kadrze

26 marca 2024, 20:01 | Autor:

Reprezentacja Łotwy zremisowała na Cyprze w towarzyskim meczu z kadrą Liechtensteinu. Pełen występ w narodowych barwach zaliczył Andrejs Ciganiks. Tym razem bez gola.

Od pierwszej minuty zawodnik łódzkiej drużyny występował na lewym wahadle. Mecz zaczął się dla Łotyszy w najgorszy z możliwych sposobów – od pierwszej minuty przegrywali bowiem 0:1 po samobójczej bramce Marcisa Ossa. Dziesięć minut później był już remis a gola zdobył Raimonds Krollis.

W drugiej połowie stroną dominującą była reprezentacja Łotwy, która dążyła do zdobycia kolejnej bramki. Niestety, nie udało jej się to i towarzyskie spotkanie z Liechtensteinem zakończyło się remisem 1:1. Tuż przed końcowym gwizdkiem Ciganiks został ukarany żółtą kartką.

Dla Andrejsa Ciganiksa był to już 51. występ w narodowych barwach. Kolejna szansa nadejdzie dopiero w czerwcu, gdy w ramach turnieju Baltic Cup reprezentacja Łotwy będzie rywalizować z Litwą.