Kolejny występ Guzdka w barwach Ruchu

7 maja 2021, 12:42 | Autor:

W środowe popołudnie kolejny mecz rozgrywali piłkarze Ruchu Chorzów. Podopieczni Łukasza Berety pokonali na własnym stadionie Rekord Bielsko-Biała 3:2, a swój udział w zwycięstwie miał Bartosz Guzdek, który na murawie spędził prawie całe zawody.

Snajper po raz pierwszy wyszedł w podstawowym składzie chorzowian w ligowym spotkaniu i na pewno miał sporą motywację, bo przecież mierzył się ze swoim macierzystym klubem. 18-latek starał się być aktywny, chociaż nie wynikało z tego zbyt wielkie zagrożenie pod bramką rywali. Najlepsza okazję zmarnował w drugiej połowie, gdy w dogodnej sytuacji spudłował.

Łącznie Guzdek spędził na murawie osiemdziesiąt sześć minut, co jest jego najlepszym dotychczasowym wynikiem od momentu przyjścia na ul. Cichą. Premierowego trafienia na razie wciąż się nie doczekał. Kolejna szansa jutro, w meczu z Polonią Nysa, ale będzie mu bardzo trudno, bo po kartkowej pauzie do gry wraca podstawowy napastnik Michał Biskup.