Komplet widzów obejrzy jutrzejszy mecz
22 maja 2021, 15:30 | Autor: Kamil
Drugi weekend z rzędu mecze w Polsce rozgrywane z udziałem publiczności. Kibice Arki Gdynia skwapliwie z tego skorzystali i już teraz wiadomo, że podczas starcia z Widzewem Łódź wypełnią stadion do ostatniego przewidzianego rządowym rozporządzeniem miejsca.
Darmowe wejście na to spotkanie otrzymali posiadacze karnetów, którzy błyskawicznie wykorzystali całą przyznaną im pulę. Później rozpoczęła się sprzedaż biletów, ale ona również zakończyła się bardzo szybko. Kilka dni temu włodarze gdyńskiego klubu wygospodarowali jeszcze kolejne dodatkowe miejsca, lecz i z nich żadne się obecnie nie ostało.
Stadion Miejski przy ul. Olimpijskiej może pomieścić ponad piętnaście tysięcy osób, ale formalna pojemność jest nieco mniejsza. Biorąc pod uwagę wynoszący dwadzieścia pięć procent limit, na trybunach powinniśmy zobaczyć jutro około trzech i pół tysiąca fanów Arki. Można się spodziewać, że będzie to jeden z najlepszych wyników w tej kolejce I ligi.





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Widzew Łódź
GKS Katowice
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
A kibice gości wejdą na stadion???
W kinach 50 %,na świeżym powietrzu 25%,Gratuluję!!!Może na Tychy powiększą?
Na baraże,ale tam nas nie będzie. Spytaj bronka dlaczego ??
Tylko Widzew RTS!!!!!!!!!!!!1