Koszykarki Widzewa w Pabianicach
6 marca 2010, 19:32 | Autor: RyanW sobotę 6 marca w pabianickiej hali przy ul. Grota-Roweckiego rozegrany został mecz koszykówki pomiędzy Włókniarzem Pabianice a Widzewem Łódź.
Spotkanie na szczycie I ligi zakończyło się zwycięstwem gospodyń 82:64. Impreza wywołała spore zainteresowanie publiczności. Na trybunach po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się nadkomplet publiczności w tym duża liczba kibiców Widzewa. Nie zabrakło oczywiście fanów RTS z FC Pabianice, którzy w sile ponad 60 osób kilkukrotnie zaznaczyli swoją obecność, poinformowali obecnych kto rządzi w „Mieście Trzech Koron” oraz włączyli się aktywnie do dopingu dla Łodzianek, jaki przez całe spotkanie prowadzili kibice z Łodzi.
Bezstronni sympatycy koszykówki stwierdzili, że w pabianickiej hali MOSiR dawno nie było takiej atmosfery i Widzewiacy godnie się zaprezentowali reklamując swój klub.
Miejmy nadzieję, że koszykarki Widzewa szybko zapomną o tej porażce i nadal walczyć będą o awans do Ekstraklasy.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska