Spotkanie z prezydentem Maginem.
2 marca 2010, 15:02 | Autor: Ryan
W dniu dzisiejszym przedstawiciele Stowarzyszeń „Fanatycy Widzewa” i „OSK Tylko Widzew” spotkali się w urzędzie miasta z viceprezydentem Łodzi, Panem Łukaszem Maginem. T
ematem rozmowy były zbliżające się derby Łodzi. Władze miasta wystosowały pismo do Polskiego Związku Piłki Nożnej z prośbą o umożliwienie kibicom Widzewa obejrzenia niedzielnego meczu. Kibice Widzewa zadeklarowali, że dokonają wszelkich starań aby spotkanie derbowe odbyło się w kulturalnej i miłej atmosferze. Po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa na której przedstawiciel kibiców Widzewa odcztał przygotowane oświadczenie. Kibice ŁKS odmówili pojawienia się na konferencji i poinformowali, że są przeciwni by na mecz derbowy zostali wpuszczeni kibice Widzewa. Pozostawiamy to bez komentarza – strach ma WIELKIE OCZY.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska