Kozłowski już z nową umową
1 czerwca 2017, 15:32 | Autor: RyanZapowiadane przez WTM przedłużenie umowy z Marcinem Kozłowskim stało się faktem. Jak podaje oficjalna witryna klubowa wychowanek Widzewa podpisał w dniu dzisiejszym nowy, dwuletni kontrakt. Zawiera on opcję przedłużenia.
Kozłowski do pierwszej drużyny dołączył pod koniec sezonu 2013/2014, ale zadebiutował w niej dopiero w kolejnych rozgrywkach. W I lidze prawy obrońca zaliczył 17 występów, strzelając w nich 2 gole. Po bankructwie spółki Sylwestra Cacka przeniósł się do II-ligowej Legionovii Legionowo. Przed startem obecnego sezonu wrócił do Widzewa i występuje w nim do tej pory. W bieżących rozgrywkach 18 razy wybiegał na murawę.
Wcześniej umowy z klubem przedłużyli dwaj inni podstawowi piłkarze: Mateusz Michalski oraz Daniel Mąka.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska