Lambrecht kończy pracę w Widzewie

31 stycznia 2019, 22:05 | Autor:

Większość osób, które w ostatnim czasie odeszły z Widzewa, zrobiły to z końcem minionego roku. Wyjątkiem jest wiceprezes klubu, Dawid Lambrecht. On swoją pracę przy al. Piłsudskiego kończy dzisiaj.

Lambrecht pełnił rolę wiceprezesa od czerwca 2018 roku. Wcześniej był też prokurentem spółki i członkiem Stowarzyszenia RTS. W grudniu, wraz z prezesem Przemysławem Klementowskim, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Aby jednak zapewnić płynność działania klubu, jego odejście zostało przesunięte o miesiąc.

Przypomnijmy, że pod koniec poprzedniego roku ze sprawowanych ról zrezygnowali najpierw Klementowski i Lambrecht, a tuż po nich Jurand Wawrzonkiewicz, który odpowiedzialny był za funkcjonowanie oficjalnego sklepu Widzewa. W styczniu pracę w Łodzi zakończył z kolei sprawujący obowiązki dyrektora sportowego Mirosław Leszczyński.

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Widzew Wschód

Ten super specjalista od transferów ze znajomościami większymi niż Świerczewski no naprawdę aż żal… A tak poważnie to dziękować opatrzności bo nic nie dawał Widzewowi tylko największą jego zaletą było to że kolega prezesa i dużo zaproszeń vip kolegom rozdawał SPECJALISTA Z najwyższej półki haha

domel

dodajmy do tego odejście Płuski i jego niesamowity powrót potem zwolnienie 3 najlepszych trenerów w akademii .Dzieje się

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress