Warta nie zrezygnowała z Kamińskiego

1 lutego 2019, 11:21 | Autor:

Trener Warty Poznań ogłosił wczoraj kadrę na zgrupowanie swojej drużyny w Grodzisku Wielkopolskim. Wśród wskazanych dwudziestu dwóch graczy zabrakło Sebastiana Kamińskiego. Nie oznacza to jednak, że w klubie z niego zrezygnowano.

Temat pozyskania prawego obrońcy do trzynastego zespołu I ligi wciąż jest aktualny. Problem dotyczy jedynie kwestii finansowych. „Budżet Warty jest bardzo napięty, a pozyskanie piłkarza wiąże się z dodatkowymi kosztami” – usłyszeliśmy od dyrektora sportowego klubu, Dawida Frąckowiaka.

Według niego, 26-latek z całą pewnością będzie dużym wzmocnieniem i w Poznaniu spróbują zrobić wszystko, by sprowadzić go do siebie. Jeżeli to się uda, Kamiński trafi do Warty na zasadzie wypożyczenia i będzie starał się jej pomóc w utrzymaniu na drugim poziomie rozgrywkowym.

Dla walczącego o awans do I ligi zespołu Widzewa prawy obrońca lub prawy pomocnik jest zbędny. Latem Radosław Mroczkowski mocno nalegał na sprowadzenie go do Łodzi, ale po pół roku skreślił definitywnie, wystawiając na listę transferową. Przy Piłsudskiego powinni być zdeterminowani, by porozumieć się z Wartą, ponieważ Sebastian Kamiński ma jeszcze przed sobą półtora roku kontraktu. Oddanie go do innego klubu jest szansą na zmniejszenie kosztów jego utrzymania. Choćby częściowo.

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HejkumKejkum

niech mu płacą pensję i ubezpieczenie, dla nas to i tak zysk!
Kiedy mu się kontrakt kończy?

138

przeczytaj artykuł to się dowiesz ;)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress