W Lechii stawiają na stabilizację
4 stycznia 2018, 15:45 | Autor: Ryan
Na głównego rywala Widzewa w walce o awans do II ligi wyrasta Sokół Aleksandrów Łódzki, ale nie można zapominać także o zespołach, które znajdują się tuż za łodzianami. Groźna będzie z pewnością także Lechia Tomaszów Mazowiecki.
Lechiści należą do III-ligowej czołówki od dawna, ale w ostatnich latach zawsze ktoś stawał im na drodze. W klubie często dochodziło więc do zmian trenerów, ale teraz postawiono na stabilizację. Oficjalna strona internetowa tomaszowian informuje, że przedłużono kontrakt z Bogdanem Jóźwiakiem, który jesienią doprowadził drużynę do trzeciego miejsca.
Jóźwiak nie tak dawno był kandydatem do objęcia Widzewa, ale jego działacze stawiali na inne opcje. Najpierw zespół powierzono Przemysławowi Cecherzowi, a latem Franciszkowi Smudzie.





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska