Legioniści wyjeżdżają, czwórka nowych przyjedzie.
20 czerwca 2013, 11:24 | Autor: RyanTestowani w Widzewie piłkarze drużyny Młodej Legii opuścili już Łódź. Trener Radosław Mroczkowski uznał, że nie ma powodów, aby dłużej zatrzymywać ich „u siebie”, gdyż dysponuje wystarczającą wiedzą na temat ich możliwości.
Marcel Gąsior i Łukasz Bogusławski trenowali z Widzewem od poniedziałku. Teraz wrócą do Warszawy i będą czekali na sygnał od łódzkiego sztabu szkoleniowego, jeśli ten zdecyduje się pozyskać któregoś z młodych legionistów.
Dziś na zajęciach pojawić ma się kolejny zaciąg zawodników. Do Łodzi na testy dotrzeć ma czwórka nowych piłkarzy. Mają to być znów anonimowi gracze, ale dysponujące potencjałem, który należy sprawdzić.
Znane nazwiska mają pojawić się w Widzewie dopiero w przyszłym tygodniu.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska