M. Kozłowski: „Przede mną kolejne marzenie do spełnienia”

19 grudnia 2014, 21:02 | Autor:

Marcin_Kozłowski

W tym tygodniu dwójka piłkarzy przedłużyła z Widzewem swoje umowy. Marcin Kozłowski związał się z klubem do końca czerwca 2019 roku, a Damian Warchoł o dwa lata krócej. Obaj zawodnicy strzelili w tym sezonie po dwa gole i  byli uznawani za pozytywne odkrycia minionej rundy.

Szczególnie z nowej umowy cieszył się Kozłowski, który mówił o tym na łamach widzew.pl. „Klub zaproponował mi przedłużenie kontraktu, a ja oczywiście zgodziłem się na to. Jak już wielokrotnie mówiłem, gra w Widzewie zawsze była moim marzeniem. Teraz dostałem okazję je spełniać przez długi czas” – powiedział obrońca Widzewa. „Jestem wdzięczny Klubowi za to, wyraził chęć przedłużenia ze mną kontraktu na kolejne cztery lata. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony” – dodał.

Popularny „Cinek” przyznał też, że nie był pewny tego, jak zostanie oceniony przez nowego trenera w okresie selekcji. „Nowy sztab szkoleniowy obserwował mnie na treningach i we wcześniejszych meczach. Zawsze zostawiałem mnóstwo zdrowia na boisku. Bardzo się cieszę, że trener Stawowy podjął decyzję, że chce mieć mnie w swoim zespole. Jestem mu bardzo wdzięczny z tego powodu i obiecuję dalej przykładać się do codziennej pracy” – zapewniał.

Wychowanek Widzewa w przeciągu ostatniego półrocza spełnił dwa swoje marzenia z dzieciństwa – zadebiutował w pierwszym zespole i strzelił gola na bramkę pod Zegarem. Teraz czeka na możliwość realizacji trzeciego. „Gra na nowym stadionie to kolejne marzenie do spełnienia. Ostatnio udaje mi się osiągać wyznaczone cele i liczę na to, że ten także uda mi się niebawem osiągnąć.” – stwierdził.

20-latek powiedział, że na święta wyjedzie ze spokojną głową. „Mam przedłużony kontrakt na kolejne 4 lata, dzięki czemu przy wigilijnym stole będę mógł się skupić tylko na spędzaniu czasu z najbliższymi, a nie na zastanawianiu się gdzie będę grał w niedalekiej przyszłości.” – zakończył Marcin Kozłowski.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress