Mimo urlopów widzewiacy dalej trenują

22 grudnia 2014, 09:20 | Autor:

Rybicki_Trening

Choć 17 grudnia piłkarze Widzewa zakończyli już tegoroczne treningi, nie oznacza to, że całkowicie spoczęli na laurach. Mimo okresu świątecznego zawodnicy muszą dbać o formę i właściwe odżywianie. O ich codzienną pracę zadbali zawczasu Wojciech Stawowy i Krzysztof Przytuła, przygotowując dla nich specjalne ćwiczenia.

Indywidualne rozpiski dostał każdy widzewiak musi się do nich ściśle stosować, bowiem trener na bieżąco monitoruje zaangażowanie zawodników. Dzwoni do nich pytając o ćwiczenia, jakie wykonywał. Uwadze Stawowego nie ujdzie żaden szczegół, bo wszyscy przed okresem urlopowym poddali się pomiarom poziomu tkanki tłuszczowej. Jeśli ktoś z drużyny przybierze zbytnio na wadze przy świątecznym stole, może liczyć się z konsekwencjami finansowymi.

Poza ćwiczeniami w domach niektórzy piłkarze pojawiali się także w klubowej siłowni. W piątek można było spotkać w niej Mariusza Rybickiego, Mateusza Jańca, Arkadiusza Kasperkiewicza i Macieja Krakowiaka. Widać, że gracze Widzewa poważnie podeszli do swoich obowiązków, skoro trenują nawet na urlopie. To pierwszy sukces trenera Stawowego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress