MKS – Widzew (bramki)
7 kwietnia 2018, 19:27 | Autor: Ryan
Piłkarze Widzewa przywiozą do Łodzi trzy punkty, ale znów zafundowali swoim kibicom sporo siwych włosów. Najważniejsze, że mimo niekorzystnego wyniku do przerwy, udało im się odwrócić losy spotkania i pokonać silny na wiosnę MKS Ełk.
Gole dla widzewiaków ponownie strzelili zawodnicy sprowadzeni zimą. Tym razem na listę strzelców wpisali się Karol Stanek i Dario Kristo, dla którego było to trzecie trafienie z rzędu! Wszystkie bramki, włącznie z tą dla gospodarzy, możecie zobaczyć w materiałach Widzew TV.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Proszę, dajcie ten mecz (nie tylko bramki), nie miałem okazji oglądać na żywo (praca). Czytałem opinie, ale chciałbym sam mieć wyrobione zdanie.
Przychylam się do prośby
https://www.youtube.com/watch?time_continue=7606&v=hTkzriUng-I
Kłaniam się nisko i dziękuję bardzo!
Wielkie dzięki.
Nmzc luzik
nie ma co oglądać to samo od 1,5 albo 2 lat klepka bez sensu zero pressingu i pomysłu na grę! a jak kto to widzi inaczej to jak wy to mówicie wypad pod wiatę hahahah pajacyki
A u Was 0:2, czy jeszcze coś podgoniliscie?
No nie urwał dupy ten mecz ;)
Ale wygrali ;)