Młodzieżowcy dalej od pierwszej drużyny?
11 grudnia 2015, 09:55 | Autor: RyanJesienią w zespole Widzewa pojawiło się sporo zawodników ze statusem młodzieżowca. W kadrze było ich aż dziewięciu. Na wiosnę może być ich mniej, bo wychowankowie mają pomóc drużynie juniorskiej w walce o awans do Centralnej Ligi Juniorów.
Zespół opuszczą Nikodem Kasperczak oraz Aleksander Majerz. Niżej dużo częściej schodzić będą z kolei Damian Kozieł, Kamil Wielgus, Damian Marcioch, Adrian Kralkowski oraz Marcin Pieńkowski. Największe szanse na grę w pierwszym zespole mięć będą tylko Konrad Reszka oraz Damian Dudała.
Stawkę młodzieżowców uzupełnią Patryk Strus, Krzyztof Możdżonek oraz Bartłomiej Gromek – transfery z Bzury Chodaków. W razie potrzeby wychowankowie będą mogli uzupełniać drużynę Marcina Płuski. Chyba, że któryś z nich w trakcie okresu przygotowawczego da wyraźny sygnał, że chce walczyć o miejsce w IV-ligowej ekipie.








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska