Nabór do Redakcji WTM!

10 kwietnia 2024, 09:00 | Autor:

Jesteś osobą kreatywną, ambitną i zaangażowaną? Interesujesz się losami Widzewa Łódź, chodzisz na jego mecze, ale chciałbyś być jeszcze bliżej klubu? Masz sporo wolnego czasu i chcesz go poświęcić dla czerwono-biało-czerwonych? Wygląda na to, że to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Redakcja serwisu WidzewToMy.net poszukuje osób, które chciałyby współtworzyć z nami Oficjalny Portal Kibiców Widzewa Łódź! W chwili obecnej jesteśmy zainteresowani obsadzeniem trzech stanowisk, ale zapraszamy do kontaktu również chętnych do pomocy w innych obszarach lub dziedzinach. Kogo potrzebujemy najbardziej?

Fotografa, który chciałby robić zdjęcia głównie podczas meczów drużyn Akademii Widzewa, sekcji koszykówki czy futsalu, ale również – w miarę możliwości i dostępności odpowiedniej liczby akredytacji – pierwszego zespołu.

Grafika, który pomoże nam w obsłudze graficznej portalu oraz przygotowywaniu różnego rodzaju grafik. Warunek konieczny to dobra znajomość programu Adobe Photoshop, a znajomość innych programów pakietu Adobe będzie dodatkowym atutem. Niezbędna będzie też kreatywność, choć część grafik przygotowywana będzie na bazie gotowych szablonów.

Redaktora, czyli osoby, która pomagałby w codziennym pisaniu artykułów, a także w przeprowadzeniu relacji z meczów Widzewa. Studiowałeś dziennikarstwo? Masz dobre pióro? A może jesteś samoukiem i uważasz, że dasz sobie radę? Spróbuj swoich sił!

Zapewniamy miejsce na łamach naszego Portalu, akredytacje prasowe na mecze Widzewa, a przede wszystkim dużo satysfakcji z pracy na rzecz swojego ukochanego klubu oraz szansę na uczestniczenie w jego życiu zza kulis. Takiej okazji nie możecie przegapić!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres [email protected]. Osoby chętne na stanowisko Redaktora prosimy o załączenie swoich tekstów, najlepiej na tematy sportowe, zainteresowanych posadą Fotografa prosimy o przesłanie swoich przykładowych zdjęć z imprez sportowych, w miarę możliwości wraz z modelem posiadanego aparatu fotograficznego oraz obiektywu, z kolei Grafików zachęcamy do pokazania próbki swoich umiejętności. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami!