Niemieckie i włoskie kluby zainteresowane piłkarzem Widzewa!

15 października 2025, 18:11 | Autor:

Dotarły do nas dzisiaj niezwykle interesujące informacje. Nie tak dawno skończyło się letnie okienko transferowe, a sprawdzony newsman Rudy Galetti poinformował o kilku chętnych na ściągnięcie piłkarza łódzkiego Widzewa. Łodzianie mogą stracić duży talent?

Zainteresowanie graczem czerwono-biało-czerwonych mają wyrażać niemieckie i włoskie kluby, tj. Wolfsburg, Koln, Stuttgart, Fiorentina, Cremonese czy Sassuolo. Mówimy o dużych klubach, które nie pojawiały się dotychczas w kontekście transferów z RTS-u. Na radarze ma się znajdować… Kuba Nawrocki. 18-latek jest opisywany przez Galettiego jako jednego z najbardziej obiecujących, młodych, polskich pomocników.

Kuba w tym roku skończył osiemnaście lat. Pod koniec kwietnia podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z czerwono-biało-czerwonymi, a latem pojechał z zespołem na obóz przygotowawczy do Opalenicy. Nie udało mu się jednak dotychczas zadebiutować w pierwszym zespole, a swoje umiejętności dalej szlifuje w zespole trzecioligowych rezerw, w których jest ważną postacią. Ostatnio Widzew II Łódź niestety przegrał z rezerwami płockiej Wisły, natomiast jedyną bramkę w tym spotkani dla łodzian zdobył właśnie Nawrocki. I to nie byle jaką, zachęcamy Was do jej obejrzenia. Młodzian często pojawia się na treningach pierwszego zespołu, a w trwającym sezonie strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty w III Lidze.

Według dziennikarza kluby z zagranicy nawiązały już bezpośredni kontakt z Widzewem, ale w Łodzi mają być otwarci jedynie na transfer definitywny. Niewykluczone, że w związku z wysoką konkurencją w pierwszym zespole 18-letni pomocnik kolejny krok w swojej karierze postawi we Włoszech lub Niemczech.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
YNWA
11 godzin temu

Niech się ogrywa w bundeslidze albo w serii A. Będzie gotowy wróci do ekstraklasy do Widzewa.

R_E_D
11 godzin temu

Może zamiast definitywnego lepszym rozwiązaniem byłoby odpłatne wypożyczenie, choć istnieje ryzyko, że chłopak może odbić się od silniejszej ligi i przepaść gdzieś w rezerwach, bez szans na grę. Teraz to nie będzie kwota, która powali na kolana, ale jeśli by mu się udało, wówczas pieniądze będą dużo większe. Wydaje mi się jednak, że jeśli Widzew upiera się przy definitywnym transferze to nie dostrzega w nim potencjału

Reminio
11 godzin temu

O matko, uff…Już myślałem, że chodzi o inny mega talent, bo szkoda by było go stracić z ławki rezerwowych drugiej druzyny :)

Henio wróć
11 godzin temu

Ale w tych klubach w jakim charakterze mialby być zakontraktowany?

Noo
Odpowiedź do  Henio wróć
7 godzin temu

W charakterze gońca.

urek
11 godzin temu

Kto myślał, że chodzi o Gryzio?

Antonio
11 godzin temu

Ciekawe, takie kluby go chcą, a on nawet nie jest na ławce w pierwszym zespole.Ale chyba tylu zainteresowanych nie może się mylić.

radrad88
8 godzin temu

A może tak zróbmy coś pokręconego i napompujmy balonik jak motor z Ede :D

Radosław
8 godzin temu

Normalna praktyka drenażu . Bierzemy hurtem dziesięciu względnie szybkich nastolatków nie zabijających się o własne nogi . Płacimy za kilogramy , po obróbce jeden odpala i mamy średnio 50 proc zysku za dwa trzy lata.

Noo
7 godzin temu

W Widzewie ma konkurencję ale w NIemczech lub Włoszech to już konkurencji nie ma?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x