Nieoficjalne debiuty młodych widzewiaków
3 lipca 2023, 10:36 | Autor: Bercik
Dwudziestu siedmiu piłkarzy wystąpiło w sobotnich meczach Widzewa Łódź ze Stalą Rzeszów i Resovią. Wśród nich było dwóch zawodników Akademii Widzewa, którzy w ten sposób doczekali się nieoficjalnych debiutów. Po raz pierwszy na boisku zaprezentowali się Kamil Cybulski oraz Filip Przybułek.
Cybulski, który w zeszłym tygodniu podpisał profesjonalny kontrakt z łódzkim klubem, pojawił się na boisku w meczu kontrolnym ze Stalą Rzeszów. Wszedł w 81. minucie, zmieniając Ernesta Terpiłowskiego. W większym wymiarze czasowym zagrał w drugim meczu z Resovią, gdzie w 56. minucie zastąpił Huberta Lenarta.
Urodzony w 2003 roku Przybułek miał okazję zagrać w pełnym wymiarze czasowym. Od pierwszej minuty wystąpił bowiem w drugim meczu sparingowym z Resovią, występując na lewej stronie pomocy. Prócz wspomnianych dwóch zawodników, z Akademii na boisku ujrzeliśmy również Lenarta.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Pierwsza jedenastka: 13
Druga jedenastka: 11
To raczej nie daje sumy 27.
debiutantom gratuluję!
… a teraz pytanie do Docenta Wichniarka :
„GDZIE som transfery?”
Oficjalnie OKNO transferowe jest już otwarte, ludzi z kartą w ręku na pęczki, więc … na co czekamy?
Przecież zawodników mamy już wyselekcjonowanych i to od kilku rund, ich wartość sportowa zweryfikowana od kilku rund. I to w opcji: a/ b/ c/ d/
WIĘC brać garściami z tego świętego notesu wichniarkowego tak jak obiecał Samirowski :))))))
DOBRE!!!
OD STYCZNIA MOZNA PODPISYWAC KONTRAKTY Z PIŁKARZAMI KTORYM SIE KONCZA 30CZERWCA!
W punkt. Tylko uważaj, bo za chwilę będziesz malkontentem i zatorowym. Ciiiii…Nie wolno nic złego pisać na tą rewelacyjna rejordowa rundę wstydu w historii klubu I ex, oraz odnośnie tych wyselekcjonowanych transferów od kilku okienek. Może my mamy nowy system, i tych co ten laik ogląda rok temu, pol roku temu, to na sezon 2029/30:))))) taki ma rozmach! Różowe okulary tak co tydzień pier. ..spokojnie zaraz się rozkręci…a tu 5 tygodni po sezonie, trzy do meczu i dupa.
Dupa wołowa i zsiadłe mleko.
trafione w punkt !
WICHNIAREK TYLKO WYDAJE KOMUNIKATY KOGO NIE UDAŁO SIĘ ZATRUDNIĆ !! TAKĄ „ROBOTĘ” MOGĘ I JA WYKONYWAĆ – ZA DARMO
DRUGIEGO NAPASTNIKA BRAK A PRZYPOMNE ZE MISIO ZMIENIL TAKTYKE ! GRAMY TERAZ DWOMA NAPASTNIKAMI!
https://www.transfermarkt.pl/plotki/detail/forum/377/gk_wettbewerb_id/PL1
stamirowski na szpicy
Ustawienie 1-4-4-2 zamiast 1-3-4-3, które było dotychczas znakiem firmowych trenera Widzewa
Wiec po co kontraktował starego i słabego Zielinskiego???
Na wahadle już nie zagra,to będzie kurwa na prawej flance zapierdalał.Takie ustawienie misio wymyśli.I to będzie zaskoczenie!!!To jest bardzo słabe,co w tym klubie się dzieje.
Kiedy wzmocnienia ??? Wichniarek za co ci płacą?