Nieudana inauguracja rezerw

27 marca 2018, 09:12 | Autor:

W sobotnie popołudnie, spotkaniem ze Stalą Głowno rundę wiosenną rozpoczęła drużyna rezerw, występująca w lidze okręgowej. Inauguracyjne spotkanie nie było szczęśliwe dla widzewiaków, bowiem ulegli oni rywalom 1:3.

Od pierwszego gwizdka sędziego podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego przeważali nad rywalami. Niestety, przewaga ta nie wystarczyła, aby otworzyć wynik. Brak skuteczności i niewykorzystane sytuacje szybko się zemściły. W 17. minucie strzegącego bramki gospodarzy Jakuba Mikołajczaka pokonał Damian Fortuna. Do przerwy nie padło już więcej goli.

W drugiej odsłonie spotkania zawodnicy Stali pewnie wykorzystali błędy przeciwników i jeszcze dwukrotnie umieścili piłkę w bramce Widzewa. Na kilka minut przed końcem meczu honorowe trafienie zaliczyli czerwono-biało-czerwoni. Golkipera przyjezdnych pokonał Przemysław Niemiec. Zawody ostatecznie zakończyły się wynikiem 1:3.

W pojedynku rezerw Widzewa, w obronie pomagał Marcin Kozłowski, który ze względu na kartki nie mógł pojawić się w Sieradzu razem z pierwszą drużyną. “Cinek” rozegrał pełne 90. minut, co ciekawe – na pozycji środkowego defensora! Oprócz niego, w szeregach drugiego garnituru pojawił się Jakub Jasiński i wspomniany już Mikołajczak.

Widzew II Łódź – Stal Głowno 1:3 (0:1)