Nieudany powrót Sandecji do domu

17 listopada 2021, 19:55 | Autor:

Dopiero pierwszy w tym sezonie mecz na własnym obiekcie rozegrała dziś Sandecja Nowy Sącz! Powrót do domu nie był jednak udany, gdyż w zaległym spotkaniu szóstej kolejki podopieczni Dariusza Dudka niespodziewanie przegrali ze Skrą Częstochowa 0:1.

Od początku częściej przy piłce utrzymywali się faworyzowani gospodarze, jednak w żaden sposób nie byli w stanie przerwać szyków obronnych gości. W pierwszej połowie najlepszą okazję do otwarcia wyniku miała za to Skra, lecz Mikołajowi Kwietniewskiemu zabrakło precyzji. Co nie udało się wtedy, wyszło po przerwie! W 74. minucie właśnie Kwietniewski wykorzystał rzut karny, dzięki czemu częstochowianie mogli się cieszyć ze skromnej wygranej.

Sandecja nie wykorzystała znakomitej okazji, by do drugich widzewiaków zbliżyć się na zaledwie dwa punkty, ale oczywiście utrzymała swoje czwarte miejsce. Powrót do domu miał jednak wyglądać zupełnie inaczej. Warto wspomnieć, że dzisiejsze zawody odbyły się bez obecności kibiców, lecz czy tak samo będzie w poniedziałek, jak na razie nie wiadomo.

Wynik zaległego meczu 6. kolejki I ligi:

Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa 0:1 (Kwietniewski)

33 komentarzy

Ale jak to? Mieli być niezwyciężeni. 100% pewniak do awansu.

Papa smerf

Wszyscy poza Legnicą tracą te punkty naszczęscie dla nas. Każdy jakąś „swoją zadyszkę” złapał

Dario

Oglądałem. Słaba, bezradna Sandecja i mądrze, skutecznie grająca Skra. Bez tysiąca podań , walcząca i stwarzająca sytuację, a co najważniejsze szybsza id rywala. Mam nadzieję, że ktoś ze sztabu widzewskiego ten mecz oglądał i wyciągnął wnioski. Tylko Widzew !

Andrzej S.

Dla nas chyba dobrze, bo nie odrobili straty punktowej.
A nie czekaj teraz będą mieć mecz za 6 pkt z nami.

hubi
Odpowiedź do  Andrzej S.

od kiedy wygrywając z nami inne kluby dostają 6 punktów za zwycięstwo?

Andrzej S.
Odpowiedź do  hubi

No co ty ?. Z księżyca spadłeś?
Przecież tak się mówi potocznie jeśli grają ze sobą kluby sąsiadujące ze sobą w tabeli.
I to jest właśnie taki mecz.
Albo uda się nam odskoczyć Sandecji,albo poczujemy jej oddech prawie na karku.

Steffen

Co warte podkreślenia, w końcu zagrał Prochownik

Mala.

Proszę w tej lidze może wygrać każdy.Myśle, ze nasz Widzew tez jest wstanie to zrobić tylko tak naprawdę zależy to tylko i wyłącznie od nasżego sztabu i zawodników. Walczyć Widzew walczyć!

wojtek

Skra Czestochowa wygrała 4 mecz z rzędu na wyjeździe to nie przypadek i nie jakaś wielka niespodzianka

andirts

Ufff…Sandecja nas w pn nie przegoni…Skra ma hm ciekawy bilans bramkowy po 17 meczach. 12-14…I z tych raptem 12 goli wycisnęła 26 pkt! Z łezką w oku można wspomnieć, że z nami straciła aż 4 sztuki, praktycznie 1/3 strat z całej rundy…

Sebastian FCP

Skra Częstochowa mnie zaskakuje pozytywnie punkt straty do miejsca barażowego wow

jarson

Jak się chce to można !! ciekawe czy nasze asy są w stanie zrobić coś takiego , czy będzie 0-4 ?

Dario

Powiem jeszcze , że Kos to przykład chlopaka ,który powinien grac wyżej . Czemu ?Może menago miał kiepskiego. Jeszcze kilku takich chłopaków gra w Skrze , a myślę że nie tylko. Visnakovs naprawdę jest już tak słaby, że musi kopać się po czole w Radunii Stężyca ? Widziałem ich dwa mecze i…Nie wydaje mi się. Takie luźne przemyślenia. Może nie poziom Bundesligi ale…ba polską tzw.ejs mogłoby wystarczyć. Tylko Widzew.

Janusz Wąs

Skra od batów w meczu z Widzewem, zagrała 7 spotkań. Bilans 3-3-1 i uwaga…. bilans bramek w tych wszystkich spotkaniach to 4:1. Strasznie to smutne, że antyfutbol jest skuteczny.