Odszedł jeden z nas…
17 maja 2011, 20:54 | Autor: Ryan
Kilka dni temu nasz Widzewski świat obiegła smutna wiadomość o śmierci jednego z nas. Dziś na łódzkim cmentarzu na Dołach pożegnaliśmy śp. Radosława „Radika” Kujawę, 28-letniego, chorego na zanik mięśni chłopaka – kibica Widzewa.
Radik był bywalcem stadionu przy al. Piłsudskiego, jak i hali w której swoje mecze rozgrywały koszykarki Widzewa. Był reaktywatorem i prowadzącym audycje w Internetowym Radiu Widzew oraz redaktorem serwisów http://www.radiowidzew.pl, http://www.widzewlodz.pl oraz http://www.widzewkosz.pl.
W ostatniej jego drodze towarzyszyła mu najbliższa rodzina i przyjaciele oraz znajomi z redakcji i koszykarki Widzewa – Ola Pawlak i Kasia Richter. Nie zabrakło członków hospicjum GAJUSZA, na które to hospicjum została przeprowadzona zbiórka.
Do grobu Radika złożono szal i koszulkę Widzewa.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska